Agencja Celna Białystok

Odprawa celna Białystok

Agencja Celna Białystok

Wobex Sp. z o.o. – prześlij nam swoje dokumenty handlowe, a my zajmiemy się resztą!

Nasza agencja celna posiada doświadczonych agentów i możemy zaoferować Państwu skuteczną obsługą celną. Nasz zespół zadba o to, aby wszystkie procedury celne były wykonywane terminowo przy zachowaniu pełnej zgodności celnej. Obsługujemy małe, jak i duże przedsiębiorstwa, zajmujące się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej, oraz z krajów trzecich.

Agencja celna „Wobex” w Białymstoku świadczy usługi w zakresie:

Kompleksowe przygotowanie i wykonywanie zgłoszeń celnych. Oferujemy kompleksowe usługi celne we wszystkich procedurach – odprawa celna, obliczania cła i podatku VAT, klasyfikacji kodów towarów i konkretnych procedur, w tym importu/eksportu do i z UK, procedury tranzytu unijnego/wspólnego (T1/T2). Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich.

Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi.  Pomagamy w weryfikacji i zebraniu dokumentów potrzebnych do odprawy celnej. Obsługujemy firmy transportowe, przewoźników przesyłek kurierskich, jak również osoby prywatne.  

Odprawa przesyłki pocztowej

Twoja paczka została zatrzymana przez Urząd Celny? Oferujemy odprawy celne przesyłek pocztowych w imporcie i eksporcie we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju.

Wielka Brytania Eksport-Import

Przewozisz towary z UE do Wielkiej Brytanii? Zapewniamy kompleksową obsługę odpraw celnych do i z Wielkiej Brytanii.

Mienie przesiedlenia

Samochód osobowy przewożony w ramach mienia przesiedlenia. Czym jest mienie przesiedlenia i co zalicza się do mienia osobistego? Skorzystaj ze zwolnienia z należności celnych przywozowych.

Planujesz powrót z emigracji? Zwolnienia celne

Dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii. Jakie należy przygotować dokumenty i komu przysługuje mienie przesiedleńcze? Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia.


Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Odprawa celna przesyłki pocztowej Białystok

Nasza agencja celna zapewnia odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Dowiedz się więcej: odprawa przesyłek pocztowych.


EORI – Ekspresowa rejestracja Białystok

Sprzedajesz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE. Wykonujesz usługi dla kontrahentów z Wielkiej Brytanii lub z innych krajów spoza Unii Europejskiej? Będziesz potrzebować numeru EORI.

Numer GMR w systemie GVMS

Generujemy w Twoim imieniu numer GMR.


Sporządzanie deklaracji INTRASTAT

Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrz unijnym obrotem towarowym – taryfa celna.


Akcyza i rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy – Białystok

O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Nie wiesz jakie formalności należy dopełnić, by zarejestrować samochód? Ile wynosi podatek akcyzowy od pojazdu? Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U.

Z naszą agencją celną zaoszczędzisz cenny  czas i pieniądze.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej

Zapewniamy tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków.

Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Samochód zabytkowy – akcyza na samochody powyżej 30 lat. Samochód zabytkowy/kolekcjonerski sprowadzisz bez cła i akcyzy, a stawka VAT wyniesie 8%.

Rejetracja samochodu Białystok

Agencja celna w Białymstoku

Co możemy dla ciebie zrobić?

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych z Białegostoku oraz województwa podlaskiego.

Oferujemy pewną i sprawną usługę celną we wszystkich procedurach celnych. Pragniemy zostać zaufanym partnerem dla Państwa firmy.  Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Białystok

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij e-mail WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3