Agencja Celna Wrocław

Usługi celne we wszystkich procedurach.

Agencja Celna Wrocław

Wobex Sp. z o.o.

Agencja Celna z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy odprawy celne we wszystkich procedurach. Nasi agenci celni posiadają doświadczenie w sprawach celnych, skarbowych i akcyzowych. Z sukcesem zapewniamy obsługę małym, jak i dużym przedsiębiorstwom zajmującym się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej jak i z krajów trzecich.

Agencja celna „Wobex” we Wrocławiu zapewnia usługi w zakresie:

Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich. Oferujemy kompleksowe usługi celne we wszystkich procedurach – odprawa celna, obliczania cła i podatku VAT, klasyfikacji kodów towarów i konkretnych procedur, w tym importu/eksportu do i z UK, procedury tranzytu unijnego/wspólnego (T1/T2). Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi.

Pomagamy w weryfikacji i zebraniu dokumentów potrzebnych do odprawy celnej. Obsługujemy firmy transportowe, przewoźników przesyłek kurierskich, jak również osoby prywatne.

Sporządzanie deklaracji INTRASTAT Wrocław

Zgłoszeniu w INTRASTAT podlega fizyczny przepływ towarów unijnych z jednego Państwa Członkowskiego do innego Państwa Członkowskiego. Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrz unijnym obrotem towarowym – taryfa celna.

Akcyza, tłumaczenia i rejestracja samochodu, sprowadzonego z zagranicy

Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U

Od początku – wypełnienie deklaracji, przesłanie do urzędu celnego i skończywszy na uzyskaniu potwierdzenia zapłaty akcyzy.

Wypełnianie formularza AKC-u w wersji „papierowej”

Samodzielnie złożysz w okienku urzędu skarbowego.

Akcyza na samochody powyżej 30 lat – samochód zabytkowy

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków. Z naszą agencją celną zaoszczędzisz czas i pieniądze. O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Odprawa celna przesyłki pocztowej

Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny? Co zrobić gdy Urząd Celny zatrzymał paczkę?

Nasza agencja celna zapewnia odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Odprawa przesyłek pocztowych.

Odprawa celna Import-Eksport

Szybka i skuteczna odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej i towarów przywożonych z krajów trzecich.

Zgłoszenia Intrastat

Sporządzanie deklaracji Intrastat. Ewidencjonowanie wewnątrzwspólnotowych nabyć (WNT) i dostaw towarów (WDT) w systemie Intrastat.

Wielka Brytania Eksport-Import

Oferujemy dla firm z Wrocławia kompleksową obsługę odpraw celnych w eksporcie i imporcie towarów do i z Wielkiej Brytanii.

Kompleksowa obsługa celna do i z Norwegii

Zapewniamy pełną obsługę odpraw celnych do i z Norwegii. Odprawa celna importowa / eksportowa na terenie Polski i Norwegii.

Mienie przesiedlenia z Norwegii

EORI – Ekspresowa rejestracja Wrocław

Sprzedajesz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE.

Rejestracja GVMS – numer GMR

Generujemy w Twoim imieniu numer GMR.

Planujesz powrót do Polski z emigracji? Mienie przesiedlenia.

Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii.

Agencja celna we Wrocławiu

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Wrocławia oraz województwa dolnośląskiego.

Pragniemy zostać zaufanym partnerem dla Państwa firmy. Oferujemy pewną i sprawną usługę celną we wszystkich procedurach celnych. Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Wrocław

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij zapytanie WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3