Agencja Celna Kraków

Odprawa celna importowa, eksportowa

Nasza agencja celna oferuje pełną elastyczność, wiedzę branżową oraz indywidualne dopasowanie odpowiedniej procedury celnej. Nasi doświadczeni agenci celni zadbają o to, aby wszystkie procedury celne były wykonywane terminowo przy zachowaniu pełnej zgodności celnej. Swoje usługi dedykujemy dużym przedsiębiorstwom, jak i małym firmom, zajmujące się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej, oraz z krajów trzecich. Obsługujemy osoby fizyczne.

Agencja celna „Wobex” w Krakowie oferuje usługi:

Obsługa zgłoszeń celnych – przygotowanie i wykonywanie we wszystkich procedurach – odprawa celna importowa, eksportowa, tranzytowa, obliczania cła i podatku VAT, klasyfikacji kodów towarów i konkretnych procedur.

Obsługa importu/eksportu do i z UK, wraz z odprawą celną eksportową, nasza agencja celna dokonuje rejestracji w brytyjskim systemie GVMS – oraz generujemy w Twoim imieniu numer GMR. Współpracując z nami nie potrzebujesz EORI GB.

Procedury tranzytu unijnego/wspólnego (T1/T2). Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich.

Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi.  Pomagamy w weryfikacji i zebraniu dokumentów potrzebnych do odprawy celnej. Obsługujemy firmy transportowe, przewoźników przesyłek kurierskich, jak również osoby prywatne.

Prześlij nam swoje dokumenty handlowe, a my zajmiemy się resztą!

Odprawa celna towarów do Wielkiej Brytanii Kraków

Sprzedajesz lub wywozisz towary do/z Wielkiej Brytanii?

Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do i z Wielkiej Brytanii po BREXICIE. Wykonujesz usługi dla kontrahentów z Wielkiej Brytanii lub z innych krajów spoza Unii Europejskiej? Będziesz potrzebować numeru EORI – zapewniamy ekspresową rejestrację.

Oferujemy wsparcie dla firm transportowych i prywatnych przewoźników.

Numer GMR w systemie GVMS

Wraz z odprawą celną eksportową, rejestrujemy w brytyjskim systemie GVMS, oraz generujemy w Twoim imieniu numer GMR.

Kompleksowa obsługa celna do i z Norwegii

Zapewniamy pełną obsługę odpraw celnych do i z Norwegii. Odprawa celna importowa / eksportowa na terenie Polski i Norwegii.

Mienie przesiedlenia z Norwegii

Odprawa przesyłki pocztowej Kraków

Odprawa celna przesyłki pocztowej Kraków

Paczka zatrzymana przez Urząd Celny? Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Nasza agencja celna podejmie się odprawy celnej przesyłek pocztowych/kurierskich w imieniu Państwa we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych.

Samodzielnej odprawy należy dokonać przy przesyłkach pocztowych/kurierskich o wartości powyżej 1000 euro lub przesyłkach zawierających towary akcyzowe, suplementy diety czy leki.

Zobacz jak to zrobić z naszą agencją: odprawa przesyłek pocztowych. 

Mienie przesiedlenia.

Planujesz powrót z emigracji?

Czy planujesz powrót z emigracji? Jeśli tak, to warto dowiedzieć się, jakie kroki podjąć, aby zwolnić swoje mienie osobiste z opłat celnych. Sprawdź, jakie warunki spełnić, gdy wracasz z: mienie przesiedlenia z UK,  z Norwegii, ze Szwajcarii.

Jakie należy przygotować dokumenty i komu przysługuje mienie przesiedleńcze? Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia – proces ten stanie się łatwiejszy i bardziej zrozumiały, co pozwoli Państwu skupić się na bezproblemowym powrocie z emigracji.

Mienie przesiedlenia Kraków

Zgłoszenia INTRASTAT Kraków

Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrzunijnym obrotem towarowym – taryfa celna.


Akcyza i rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy

O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Nie wiesz jakie formalności należy dopełnić, by zarejestrować samochód? Ile wynosi podatek akcyzowy od pojazdu? Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej. Zapewniamy tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Z naszą agencją celną zaoszczędzisz cenny  czas i pieniądze.

Akcyza i rejestracja samochodu Kraków

Agencja celna w Krakowie

Jak możemy ci pomóc?

Wiemy, jak ważne jest szybkie i dokładne przeprowadzenie odprawy celnej, dlatego będziesz współpracować z zespołem doświadczonych agentów celnych.

Oferujemy sprawną obsługę we wszystkich procedurach celnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu.  Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych z Krakowa.

Kontakt – Agencja Celna Kraków

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij e-mail WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3