Agencja Celna „WOBEX” Sp. z o.o.


Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony.

Jesteśmy rozwijającą się firmą opartą na agentach celnych posiadających wieloletnie doświadczenie w sprawach celnych, skarbowych i akcyzowych. Posiadamy swoje biura w Poznaniu oraz w Pile, obsługujemy i współpracujemy z klientami z całego kraju.

Celem naszej agencji celnej jest rzetelne i bezproblemowe przeprowadzenie Państwa przez wszelkie procedury prawa celnego związanego z obrotem towarów na obszarze Unii Europejskiej  oraz obrotem pozaunijnym.

Oferujemy pomoc w zakresie szybkiego sporządzenia zgłoszenia celnego, deklaracji akcyzowej, a także profesjonalne doradztwo jak i rozwiązywanie wszystkich trudności, które mógłby napotkać klient. Korzystanie z usług naszej agencji stanowi podpartą wiedzą specjalistów gwarancję poprawności nawet najbardziej zawiłych zgłoszeń celnych. Uważamy, że budowanie dobrych relacji z naszymi klientami są podstawą udanej współpracy.

Nasi agenci zobowiązani są do zachowania tajemnicy handlowej, przedsiębiorstwa oraz danych osobowych, kontrahentów których obsługujemy.

Prześlij nam swoje dokumenty handlowe, a my sprawnie zajmiemy się resztą!

Zapraszamy Państwa do współpracy, z naszej strony gwarantujemy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.