Agencja Celna Gdynia

Nasza agencja celna oferuje wiedzę branżową, elastyczność i indywidualne podejście. Nasi doświadczeni agenci celni zadbają o to, aby wszystkie procedury celne były wykonywane terminowo przy zachowaniu pełnej zgodności celnej. Swoje usługi dedykujemy dużym przedsiębiorstwom, jak i małym firmom, zajmujące się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej, oraz z krajów trzecich.  Pomagamy i obsługujemy osoby prywatne.

Prześlij nam swoje dokumenty handlowe, a my sprawnie zajmiemy się resztą!


Agencja celna „Wobex” w Gdyni oferuje usługi w zakresie:

Wszystko, czego potrzebujesz! Obsługa zgłoszeń celnych – przygotowanie i wykonywanie we wszystkich procedurach – odprawa celna, obliczania cła i podatku VAT, klasyfikacji kodów towarów i konkretnych procedur.

Obsługa importu/eksportu do i z UK, wraz z odprawą celną eksportową, nasza agencja celna dokonuje rejestracji w brytyjskim systemie GVMS – generujemy w Twoim imieniu numer GMR. Współpracując z nami nie potrzebujesz EORI GB.

Procedury tranzytu unijnego/wspólnego (T1/T2). Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich.

Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi.  Pomagamy w weryfikacji i zebraniu dokumentów potrzebnych do odprawy celnej. Obsługujemy firmy transportowe, przewoźników przesyłek kurierskich, jak również osoby prywatne.

Mienie przesiedlenia. Planujesz powrót z emigracji?

Sprawdź, jakie warunki spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK,  z Norwegii, ze Szwajcarii. Jakie należy przygotować dokumenty i komu przysługuje mienie przesiedleńcze? Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia.


Odprawa celna przesyłki pocztowej Gdynia

Urząd Celny zatrzymał Twoją paczkę? Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Nasza agencja celna wykonuje odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Osoby prywatne nie muszą być zarejestrowane w systemie EORI. Samodzielnej odprawy należy dokonać przy przesyłkach pocztowych/kurierskich o wartości powyżej 1000 euro lub przesyłkach zawierających towary akcyzowe, suplementy diety czy leki. Zobacz więcej: odprawa przesyłek pocztowych. 

Numer GMR w systemie GVMS

Generujemy w Twoim imieniu numer GMR.

EORI – Ekspresowa rejestracja Gdynia

Sprzedajesz lub wywozisz towary do/z Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE. Wykonujesz usługi dla kontrahentów z Wielkiej Brytanii lub z innych krajów spoza Unii Europejskiej? Będziesz potrzebować numeru EORI.

Sporządzanie deklaracji INTRASTAT Gdynia

Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrz unijnym obrotem towarowym – taryfa celna.


Akcyza i rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy

O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Nie wiesz jakie formalności należy dopełnić, by zarejestrować samochód? Ile wynosi podatek akcyzowy od pojazdu? Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U.

Z naszą agencją celną zaoszczędzisz cenny  czas i pieniądze.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej.

Zapewniamy tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków.

Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Samochód zabytkowy – akcyza na samochody powyżej 30 lat. Samochód zabytkowy/kolekcjonerski sprowadzisz bez cła i akcyzy, a stawka VAT wyniesie 8%.

Rejestracja samochodu z zagranicy Gdynia

Agencja celna w Gdyni

Jak możemy ci pomóc?

Zapraszamy do kontaktu i współpracy firmy i klientów indywidualnych z Gdyni.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do współpracy.  Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę! Oferujemy pewną i sprawną usługę celną we wszystkich procedurach celnych. 

Kontakt – Agencja Celna Gdynia

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij e-mail WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3