Agencja Celna Bydgoszcz

Usługi celne we wszystkich procedurach

Agencja Celna Bydgoszcz

Wobex Sp. z o.o.

Agencja Celna z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy odprawy celne we wszystkich procedurach. Z sukcesem zapewniamy obsługę małym, jak i dużym przedsiębiorstwom zajmującym się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej jak i z krajów trzecich. Nasi agenci celni posiadają doświadczenie w sprawach celnych, skarbowych i akcyzowych. Oferujemy doradztwo z zakresu przepisów prawa celnego.

Agencja celna „Wobex” w Bydgoszczy zapewnia usługi w zakresie:

Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich. Kompleksowe przygotowanie i wykonywanie zgłoszeń i odpraw celnych we wszystkich procedurach, doradztwo i weryfikację dokumentów.

Profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celno-skarbowymi. Gwarantujemy zachowanie tajemnicy danych – przedsiębiorstwa, tajemnicy handlowej oraz danych osobowych kontrahentów których obsługujemy.

Rejestracja samochodu Bydgoszcz – o podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko.

Z naszą agencją celną z pewnością zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Akcyza, tłumaczenia i rejestracja samochodu, sprowadzonego z zagranicy.

Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE.Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U

Od początku – wypełnienie deklaracji, przesłanie do urzędu celnego i skończywszy na uzyskaniu potwierdzenia zapłaty akcyzy.

Wypełnianie formularza AKC-u w wersji „papierowej”

Samodzielnie złożysz w okienku urzędu skarbowego.

Akcyza na samochody powyżej 30 lat – samochód zabytkowy – Vat 8%

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków. Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Sporządzanie deklaracji INTRASTAT Bydgoszcz

Firma będąca płatnikiem VAT, która przekroczy wyznaczony próg obrotów automatycznie staje się zobowiązana do składania deklaracji INTRASTAT. Zgłoszeniu w INTRASTAT podlega fizyczny przepływ towarów unijnych z jednego Państwa Członkowskiego do innego Państwa Członkowskiego. Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrz unijnym obrotem towarowym – taryfa celna.

Odprawa celna Bydgoszcz

Szybka i skuteczna odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej i towarów przywożonych z krajów trzecich.

Odprawa przesyłki pocztowej

Odprawa celna przesyłek pocztowych dla firm i osób prywatnych. Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny? Sprawdź jak sobie z tym poradzić.

Wielka Brytania Eksport-Import

Oferujemy dla firm z Bydgoszczy kompleksową obsługę odpraw celnych w eksporcie i imporcie towarów do i z Wielkiej Brytanii.

EORI – Ekspresowa rejestracja Bydgoszcz

Sprzedajesz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii, lub innych krajów trzecich? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE.

Rejestracja numeru EORI

Planujesz powrót do Polski z imigracji? Zadbaj o niezbędne dokumenty

Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia z zachowaniem wszelkich formalności. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii.

Agencja celna Bydgoszcz

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Bydgoszczy.

Pragniemy zostać zaufanym i pewnym partnerem dla Państwa firmy. Oferujemy pewną i sprawną usługę celną w we wszystkich procedurach celnych. Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Bydgoszcz

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij pytanie WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3