Agencja Celna Częstochowa

Odprawa celna

Agencja Celna Częstochowa

Wobex Sp. z o.o.

Nasza agencja celna posiada doświadczonych agentów i możemy zaoferować Państwu skuteczną obsługą celną. Nasz zespół zadba o to, aby wszystkie procedury celne były wykonywane terminowo przy zachowaniu pełnej zgodności celnej. Obsługujemy małe, jak i duże przedsiębiorstwa, zajmujące się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej, oraz z krajów trzecich.  

Agencja celna „Wobex” w Częstochowie oferuje usługi w zakresie:

Przygotowanie i wykonywanie zgłoszeń celnych – kompleksowe usługi celne we wszystkich procedurach – odprawa celna, obliczania cła i podatku VAT, klasyfikacji kodów towarów i konkretnych procedur, w tym importu/eksportu do i z UK, procedury tranzytu unijnego/wspólnego (T1/T2). Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich.

Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi.  Pomagamy w weryfikacji i zebraniu dokumentów potrzebnych do odprawy celnej. Obsługujemy firmy transportowe, przewoźników przesyłek kurierskich, jak również osoby prywatne.


Planujesz powrót z emigracji? Zwolnienia celne

Dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii. Jakie należy przygotować dokumenty i komu przysługuje mienie przesiedleńcze? Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia.


Odprawa celna przesyłki pocztowej Częstochowa

Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny? Co zrobić gdy Urząd Celny zatrzymał paczkę?

Nasza agencja celna zapewnia odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Zobacz więcej: odprawa przesyłek pocztowych.


EORI – Ekspresowa rejestracja Częstochowa

Sprzedajesz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE. Wykonujesz usługi dla kontrahentów z Wielkiej Brytanii lub z innych krajów spoza Unii Europejskiej? Będziesz potrzebować numeru EORI.

Numer GMR w systemie GVMS

Generujemy w Twoim imieniu numer GMR.

Sporządzanie deklaracji INTRASTAT

Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrz unijnym obrotem towarowym – taryfa celna.


Akcyza i rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy – Częstochowa

O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Nie wiesz jakie formalności należy dopełnić, by zarejestrować samochód? Ile wynosi podatek akcyzowy od pojazdu? Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U.

Z naszą agencją celną zaoszczędzisz cenny  czas i pieniądze.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej

Zapewniamy tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków.

Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Samochód zabytkowy – akcyza na samochody powyżej 30 lat. Samochód zabytkowy/kolekcjonerski sprowadzisz bez cła i akcyzy, a stawka VAT wyniesie 8%.

Rejestracja samochodu Częstochowa

Agencja celna w Częstochowie

Zapraszamy do kontaktu i współpracy firmy i klientów indywidualnych z Częstochowy.

Oferujemy pewną i sprawną usługę celną we wszystkich procedurach celnych. Pragniemy zostać zaufanym partnerem dla Państwa firmy.  Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Częstochowa

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij e-mail WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3