Agencja Celna Gdańsk

Kompleksowa obsługa celna

Agencja Celna Gdańsk

Wobex Sp. z o.o.

biuro@wobex.eu

Nasza agencja celna to wieloletnie doświadczenie i setki zadowolonych klientów. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi celne we wszystkich procedurach. Nasi agenci celni posiadają doświadczenie w sprawach celnych, skarbowych i akcyzowych. Z sukcesem zapewniamy obsługę małym, jak i dużym przedsiębiorstwom, zajmującym się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej jak i z krajów trzecich. Oferujemy kompleksową obsługą firm transportowych, obsługujemy również osoby prywatne.

Agencja celna „Wobex” w Gdańsku zapewnia usługi w zakresie:

Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich. Kompleksowe przygotowanie i wykonywanie zgłoszeń celnych. Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi.

Wielka Brytania Eksport-Import

Oferujemy dla firm z Gdańska kompleksową obsługę odpraw celnych w eksporcie i imporcie towarów do i z Wielkiej Brytanii.

Zgłoszenia Intrastat

Sporządzanie deklaracji Intrastat. Ewidencjonowanie wewnątrzwspólnotowych nabyć (WNT) i dostaw towarów (WDT) w systemie Intrastat.

Odprawa celna Import-Eksport

Szybka i skuteczna odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej i towarów przywożonych z krajów trzecich.

Rejestracja w systemie GVMS (Goods Vehicle Movement Service)

Nasza agencja celna wraz z odprawą celną eksportową, dokonuje rejestracji w brytyjskim systemie GVMS – generujemy w Twoim imieniu numer GMR. Współpracując z nami nie potrzebujesz EORI GB. GVMS Rejstracja.

Powrót do Polski z emigracji?

Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia z zachowaniem wszelkich formalności. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii.

Odprawa celna przesyłki pocztowej

Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Nasza agencja celna zapewnia odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Odprawa przesyłek pocztowych.

Akcyza i rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy – Gdańsk

O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U

Akcyza na samochody powyżej 30 lat – samochód zabytkowy

Samochód zabytkowy/kolekcjonerski sprowadzisz bez cła i akcyzy, a stawka VAT wyniesie 8%.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków. Z naszą agencją celną zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

EORI – Ekspresowa rejestracja Gdańsk

Sprzedajesz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE.

Handlujesz towarami do i z Wielkiej Brytanii lub z innymi krajami poza obszar Unii Europejskiej? będziesz potrzebować numeru EORI.

Rejestracja numeru EORI

Agencja celna w GDAŃSKU

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Gdańska oraz województwa pomorskiego.

Pragniemy zostać zaufanym partnerem dla Państwa firmy. Oferujemy pewną i sprawną usługę celną we wszystkich procedurach celnych. Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Gdańsk

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij zapytanie WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3