Agencja Celna Gorzów Wielkopolski

Kompleksowe usługi celne we wszystkich procedurach.

Agencja Celna Gorzów Wielkopolski

Wobex Sp. z o.o.

Agencja Celna z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy odprawy celne we wszystkich procedurach. Nasi agenci celni posiadają doświadczenie w sprawach celnych, skarbowych i akcyzowych. Z sukcesem zapewniamy obsługę małym, jak i dużym przedsiębiorstwom zajmującym się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej jak i z krajów trzecich.

Agencja celna „Wobex” w Gorzowie oferuje usługi w zakresie:

Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi. Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich. Kompleksowe przygotowanie i wykonywanie zgłoszeń celnych.

Sporządzanie deklaracji INTRASTAT Gorzów Wielkopolski

Zgłoszeniu w INTRASTAT podlega fizyczny przepływ towarów unijnych z jednego Państwa Członkowskiego do innego Państwa Członkowskiego (np. towary unijne, które są wysyłane z Francji bezpośrednio do Polski, muszą być zgłoszone do INTRASTAT w obu tych krajach).

Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrz unijnym obrotem towarowym – taryfa celna.

Akcyza, tłumaczenia i rejestracja samochodu, sprowadzonego z zagranicy

Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U

Od początku – wypełnienie deklaracji, przesłanie do urzędu celnego i skończywszy na uzyskaniu potwierdzenia zapłaty akcyzy.

Wypełnianie formularza AKC-u w wersji „papierowej”

Samodzielnie złożysz w okienku urzędu skarbowego.

Akcyza na samochody powyżej 30 lat – samochód zabytkowy

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków. Jakie dokumenty podlegają tłumaczeniu?

– Umowa zawarcia kupna samochodu ze sprzedającym lub faktura zakupu,
– dowód rejestracyjny,
– innych wymaganych, w zależności od kraju z którego auto zostało sprowadzone.

Z naszą agencją celną zaoszczędzisz czas i pieniądze. O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

import-eksport ODPRAWA CELNA

Szybka i skuteczna odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej i towarów przywożonych z krajów trzecich.

Odprawy celne

Akcyza od samochodów

O podatkach od samochodów wiemy wszystko. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U. Tłumaczenie dokumentów dotyczących pojazdu.

Akcyza i tłumaczenia

Wielka Brytania Import-eksport

Oferujemy dla firm z Gorzowa i województwa lubuskiego kompleksową obsługę odpraw celnych w eksporcie i imporcie towarów do i z Wielkiej Brytanii.

Odprawa celna UK

EORI – Ekspresowa rejestracja Gorzów Wlkp.

Sprzedajesz produkty lub świadczysz usługi w Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE.

Rejestracja numeru EORI

Mienie przesiedlenia

Odprawa celna przesyłki pocztowej

Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Nasza agencja celna zapewnia odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Odprawa przesyłek pocztowych.

Planujesz powrót do Polski z emigracji?

Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia z zachowaniem wszelkich formalności. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii.

 

Agencja celna w Gorzowie

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Gorzowa Wielkopolskiego oraz województwa lubuskiego.

Pragniemy zostać zaufanym partnerem dla Państwa firmy. Oferujemy pewną i sprawną usługę celną we wszystkich procedurach celnych. Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Gorzów Wielkopolski

TEL: 793 720 681
TEL: 602 187 275
TEL: 572 807 181

Wyślij zapytanie WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3