Agencja Celna Koszalin

Odprawa celna eksportowa, importowa

Nasza agencja celna to zgrany zespół doświadczonych agentów, którzy doskonale rozumieją potrzeby firm, dlatego zapewniają szybką oraz skuteczną obsługę celną. Świadczymy kompleksowe usługi dla zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw zajmujących się importem i eksportem towarów w ramach Unii Europejskiej oraz z krajów trzecich. Nasza oferta obejmuje wszystkie aspekty procedur celnych, od odprawy celnej, obliczania cła i podatku VAT, aż po klasyfikację kodów towarów oraz specyficzne procedury. Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm transportowych oraz indywidualnych klientów. Nasza główna misja to zapewnić Państwu łatwą i bezproblemową odprawę celną.

Agencja celna „Wobex” w Koszalinie oferuje usługi:

Zajmujemy się obsługą zgłoszeń celnych we wszystkich procedurach – odprawa celna importowa, eksportowa, tranzytowa, obliczania cła i podatku VAT, klasyfikacji kodów towarów i konkretnych procedur.

Obsługa importu/eksportu do i z UK. Z odprawą celną eksportową, dokonujemy rejestracji w brytyjskim systemie GVMS – oraz generujemy w Twoim imieniu numer GMR. Współpracując z nami nie potrzebujesz EORI GB.

Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich. Procedury tranzytu unijnego/wspólnego (T1/T2).

Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi. 

Prześlij nam swoje dokumenty handlowe, a my zajmiemy się resztą!

Eksport Import do UK

Sprzedajesz lub wywozisz towary do/z Wielkiej Brytanii?

Zapewniamy obsługę na terenie Polski, jak i Wielkiej Brytanii. Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do i z Wielkiej Brytanii. 

Numer GMR w systemie GVMS – wraz z odprawą celną eksportową, rejestrujemy w brytyjskim systemie GVMS, oraz generujemy w Twoim imieniu numer GMR. Oferujemy wsparcie dla firm transportowych i prywatnych przewoźników.

Kompleksowa obsługa celna do i z Norwegii

Zapewniamy pełną obsługę odpraw celnych do i z Norwegii. Odprawa celna importowa / eksportowa na terenie Polski i Norwegii.

Mienie przesiedlenia z Norwegii

Odprawa celna przesyłki pocztowej Koszalin

Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Nasza agencja celna odprawia przesyłki pocztowe/kurierskie we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych.

W przypadku przesyłek pocztowych/kurierskich o wartości przekraczającej 1000 euro lub zawierających towary objęte akcyzą, suplementy diety lub leki, konieczne jest dokonanie odprawy celnej samodzielnie.

Zobacz, jak to zrobić z naszą agencją: odprawa przesyłek pocztowych. 

Mienie przesiedlenia. Powrót z emigracji?

Zamierzasz wrócić z emigracji? Zacznij przygotowania już teraz i dowiedz się, jakie kroki podjąć, aby zwolnić swoje mienie osobiste z opłat celnych. Sprawdź, jakie warunki spełnić, gdy wracasz z: mienie przesiedlenia z UK,  z Norwegii, ze Szwajcarii.

Jakie dokumenty należy przygotować i komu przysługuje mienie przesiedleńcze? Nasza agencja celna zapewni Państwu pomoc w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z do kraju.


Zgłoszenia INTRASTAT Koszalin

Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrzunijnym obrotem towarowym – taryfa celna.


Akcyza i rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy

O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Nie wiesz jakie formalności trzeba dopełnić, aby zarejestrować samochód? Nie znasz wysokości podatku akcyzowego od pojazdu ani opłaty akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE? Oferujemy kompleksową obsługę związaną z deklaracjami AKC-U.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej. Zapewniamy tłumaczenie dokumentów samochodowych.

Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy. Z naszą agencją celną zaoszczędzisz cenny  czas i pieniądze.

Agencja celna w Koszalinie

Zapewniamy obsługę celną we wszystkich procedurach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych z Koszalina.

Kontakt – Agencja Celna Koszalin

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij e-mail WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3