Agencja Celna Łódź

Odprawa celna eksport-import

Agencja Celna Łódź

Wobex Sp. z o.o.

Nasza agencja celna to wieloletnie doświadczenie, stąd znamy i rozumiemy firmy i ich potrzeby. Z sukcesem zapewniamy obsługę małym, jak i dużym przedsiębiorstwom, zajmującym się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej i z krajów trzecich. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi celne we wszystkich procedurach – odprawa celna, obliczania cła i podatku VAT, klasyfikacji kodów towarów i konkretnych procedur, w tym importu/eksportu do/z UK. Nasi agenci celni posiadają doświadczenie w sprawach celnych, skarbowych i akcyzowych. Oferujemy pełną obsługą dla firm transportowych, jak również obsługujemy osoby prywatne.

Agencja celna „Wobex” w Łodzi zapewnia usługi w zakresie:

Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich. Kompleksowe przygotowanie i wykonywanie zgłoszeń celnych. Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi. Nasza misja to: ułatwiona i bezproblemowa odprawa celna.

Odprawa celna Import-Eksport

Szybka i skuteczna odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej i towarów przywożonych z krajów trzecich.

Odprawa przesyłki pocztowej

Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny? W przesyłce znajdują się towary, których poczta nie może zgłosić do odprawy celnej?

Wielka Brytania Eksport-Import

Wykorzystaj dobrze BREXIT. Oferujemy dla firm z Łodzi kompleksową obsługę odpraw celnych do i z Wielkiej Brytanii.

Rejestracja w systemie GVMS (Goods Vehicle Movement Service)

Nasza agencja celna wraz z odprawą celną eksportową, dokonuje rejestracji w brytyjskim systemie GVMS – generujemy w Twoim imieniu numer GMR. Współpracując z nami nie potrzebujesz EORI GB. GVMS Rejstracja.

Planujesz powrót do Polski z emigracji?

Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii. Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia.

Akcyza i rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy – Łódź

Nie wiesz jakie formalności należy dopełnić, by zarejestrować samochód? Ile wynosi podatek akcyzowy od pojazdu? O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej

Akcyza na samochody powyżej 30 lat – samochód zabytkowy

Samochód zabytkowy/kolekcjonerski sprowadzisz bez cła i akcyzy, a stawka VAT wyniesie 8%.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków. Z naszą agencją celną zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Akcyza i rejestracja samochodu z zagranicy Łódź

Odprawa celna przesyłki pocztowej

Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Nasza agencja celna zapewnia odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Zobacz szczegóły: Odprawa przesyłek pocztowych.

EORI – Ekspresowa rejestracja Łódź

Sprzedajesz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE.

Handlujesz towarami do i z Wielkiej Brytanii lub z innymi krajami poza obszar Unii Europejskiej? będziesz potrzebować numeru EORI.

Rejestracja numeru EORI

Numer GMR w systemie GVMS

Agencja celna w Łodzi

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Łodzi oraz województwa łódzkiego.

Pragniemy zostać zaufanym partnerem dla Państwa firmy. Oferujemy pewną i sprawną usługę celną we wszystkich procedurach celnych. Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Łódź

TEL: 793 720 681
TEL: 602 187 275
TEL: 572 807 181

Wyślij zapytanie WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3