Agencja Celna Rzeszów

Odprawa celna Rzeszów

Agencja Celna Rzeszów

Wobex Sp. z o.o. – wystarczy, że prześlesz nam swoje dokumenty handlowe, a my zajmiemy się resztą !

Nasza agencja celna posiada doświadczonych agentów i możemy zaoferować Państwu skuteczną obsługą celną. Obsługujemy małe, jak i duże przedsiębiorstwa, zajmujące się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej, oraz z krajów trzecich. Dbamy o to, aby wszystkie procedury celne były wykonywane terminowo przy zachowaniu pełnej zgodności celnej.

Agencja celna „Wobex” w Rzeszowie świadczymy usługi w zakresie:

Kompleksowe przygotowanie i wykonywanie zgłoszeń celnych. Oferujemy kompleksowe usługi celne we wszystkich procedurach – odprawa celna, obliczania cła i podatku VAT, klasyfikacji kodów towarów i konkretnych procedur, w tym importu/eksportu do i z UK. Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich.

Reprezentacja klienta przed organami celno-skarbowymi.  Pomagamy w weryfikacji i zebraniu dokumentów potrzebnych do odprawy celnej. Obsługujemy firmy transportowe, przewoźników przesyłek kurierskich, jak również osoby prywatne.  

Odprawa przesyłki pocztowej

Twoja paczka została zatrzymana przez Urząd Celny? Zapewniamy odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju.

Wielka Brytania Eksport-Import

Wykorzystaj dobrze BREXIT! Oferujemy dla firm i przewoźników paczek z Rzeszowa kompleksową obsługę odpraw celnych do i z Wielkiej Brytanii.

Mienie przesiedlenia

Czym jest mienie przesiedlenia i co zalicza się do mienia osobistego? Samochód osobowy przewożony w ramach mienia przesiedlenia?Co zrobić ze zgromadzonym dobytkiem?

Planujesz powrót z emigracji? Zwolnienia celne

Dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii. Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia.


Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Odprawa celna przesyłki pocztowej Rzeszów

Nasza agencja celna zapewnia odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Dowiedz się więcej: odprawa przesyłek pocztowych.


EORI – Ekspresowa rejestracja Rzeszów

Sprzedajesz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE. Wykonujesz usługi dla kontrahentów z Wielkiej Brytanii lub z innych krajów spoza Unii Europejskiej? Będziesz potrzebować numeru EORI.

Numer GMR w systemie GVMS


Sporządzanie deklaracji INTRASTAT Rzeszów

Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrz unijnym obrotem towarowym – taryfa celna.


Akcyza i rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy – Rzeszów

O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Nie wiesz jakie formalności należy dopełnić, by zarejestrować samochód? Ile wynosi podatek akcyzowy od pojazdu? Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U.

Gwarantujemy, że z naszą agencją celną zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej

Zapewniamy tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków.

Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Samochód zabytkowy – akcyza na samochody powyżej 30 lat

Samochód zabytkowy/kolekcjonerski sprowadzisz bez cła i akcyzy, a stawka VAT wyniesie 8%.

Rejestracja samochodu z zagranicy Rzeszów

Agencja celna w RZESZOWIE

Jak możemy Ci pomóc?

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego.

Oferujemy pewną i sprawną usługę celną w we wszystkich procedurach celnych. Pragniemy zostać zaufanym partnerem dla Państwa firmy.  Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Rzeszów

602 187 275
793 720 681
572 807 181

Wyślij e-mail WhatsApp 1 WhatsApp 2 WhatsApp 3