Agencja Celna Toruń

Odprawy i usługi celne

Agencja Celna Toruń

Wobex Sp. z o.o.

Agencja Celna z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy odprawy celne we wszystkich procedurach. Z sukcesem zapewniamy obsługę małym, jak i dużym przedsiębiorstwom zajmującym się importem i eksportem towarów w obszarze Unii Europejskiej jak i z krajów trzecich. Nasi agenci celni posiadają doświadczenie w sprawach celnych, skarbowych i akcyzowych. Oferujemy doradztwo z zakresu przepisów prawa celnego.

Agencja celna „Wobex” w Toruniu zapewnia usługi w zakresie:

Odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej oraz towarów przywożonych z krajów trzecich. Kompleksowe przygotowanie i wykonywanie zgłoszeń celnych. Profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celno-skarbowymi.

Sporządzanie deklaracji INTRASTAT Toruń

Zgłoszeniu w INTRASTAT podlega fizyczny przepływ towarów unijnych z jednego Państwa Członkowskiego do innego Państwa Członkowskiego. Oferujemy pełne doradztwo w sprawach związanych z wewnątrz unijnym obrotem towarowym – taryfa celna. Firma, będąca płatnikiem VAT, która przekroczy wyznaczony próg obrotów automatycznie staje się zobowiązana do składania deklaracji INTRASTAT.

O podatkach akcyzowych od samochodów wiemy wszystko. Rejestracja samochodu Toruń

Akcyza, tłumaczenia i rejestracja samochodu, sprowadzonego z zagranicy

Opłata akcyzy za samochód sprowadzony z krajów UE. Kompleksowa obsługa związana z deklaracjami AKC-U

Od początku – wypełnienie deklaracji, przesłanie do urzędu celnego i skończywszy na uzyskaniu potwierdzenia zapłaty akcyzy.

Wypełnianie formularza AKC-u w wersji „papierowej”

Samodzielnie złożysz w okienku urzędu skarbowego.

Akcyza na samochody powyżej 30 lat – samochód zabytkowy

Po spełnieniu określonych warunków, samochód zabytkowy/kolekcjonerski sprowadzisz bez cła i akcyzy a stawka VAT wyniesie 8%.

Zwolnienie od akcyzy samochodu osobowego przywiezionego z Unii Europejskiej

Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Oferujemy tłumaczenie dokumentów samochodowych na polski z wielu języków. Z naszą agencją celną zaoszczędzisz czas i pieniądze.Zapewniamy opinię biegłego rzeczoznawcy.

Norwegia Eksport-Import

Nasza agencja celna zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z obsługą celną – firma dostarcza nam tylko fakturę handlową i upoważnienie.

Odprawa celna Toruń

Szybka i skuteczna odprawa celna importowa i odprawa celna eksportowa w obszarze Unii Europejskiej i towarów przywożonych z krajów trzecich.

Wielka Brytania Eksport-Import

Oferujemy dla firm z Torunia kompleksową obsługę odpraw celnych w eksporcie i imporcie towarów do i z Wielkiej Brytanii.

EORI – Ekspresowa rejestracja Toruń

Sprzedajesz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii? Załatwimy wszystkie formalności związane z importem i eksportem towarów do Wielkiej Brytanii po BREXICIE.

Rejestracja numeru EORI

Planujesz powrót do Polski? Zadbaj o swój dobytek

Nasza agencja celna pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich formalności celnych związanych z odprawą mienia przesiedlenia z zachowaniem wszelkich formalności. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić w celu zwolnienia mienia osobistego z należności celnych – mienie przesiedlenia z UK, z Norwegii, ze Szwajcarii.

Odprawa celna przesyłki pocztowej

Otrzymałeś zawiadomienie z poczty o zatrzymaniu przesyłki przez Urząd Celny?

Nasza agencja celna zapewnia odprawy celne przesyłek pocztowych we wszystkich oddziałach celnych pocztowych w kraju, dla firm i osób prywatnych. Odprawa przesyłek pocztowych.

Agencja celna w Toruniu

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Torunia oraz województwa kujawsko-pomorskiego.

Pragniemy zostać zaufanym partnerem dla Państwa firmy. Oferujemy pewną i sprawną usługę celną we wszystkich procedurach celnych. Zadzwoń, przygotujemy indywidualną wycenę!

Kontakt – Agencja Celna Toruń

TEL: 793 720 681
TEL: 602 187 275
TEL: 572 807 181

Wyślij zapytanie WhatsApp 1 WhatsApp 2